Galeria

Lniany Sklep - sklep internetowy

Welcome to visit Linen Fashion internet store.

Copyright © 2019 All rights
belong to J.S.C. "Siulas"

Jacquard linen tablecloth

Lniane produkty konfekcji stołowej

Cóż bardziej przyjemnego, niż gdy na późne niedzielne śniadanie albo na przytulną kolację zbierze się cała rodzina albo grono najbliższych przyjaciół. Takie chwile nas łączą najbardziej, dlatego ważne jest, by pięknie ozdobiony stół cieszył oko każdego z najbliższych, zapraszał do biesiady.

Dążymy do tego, by stół każdego naszego Klienta był wyjątkowy. Dlatego produkujemy piękną, jakościową bieliznę stołową: obrusy oraz serwetki, podkładki i bieżniki stołowe, uchwyty do serwetek. Szyjemy je z tkanin o różnych wzorach i kolorach, dekorujemy koronkami, mereżką, haftem i ozdobnymi brzegami – bordiurami. Nasz Klient ma możliwość stworzyć wizję, a my ją zrealizujemy. Część naszej kolekcji produktów bielizny stołowej można znaleźć w ofercie internetowego sklepu Lniany Sklep.

Biały lniany obrus żakardowyLniana serwetka w paskiOkrągły obrus lniany ozdobiony koronką lnianąBiałe i niebarwione - naturalne koronki lnianeLniane brązowe obrus i serwetka żakardoweObrus i serwetka z tkaniny wytkanej z przędzy zielonej i niebarwionej